Nejzajímavější materiály pro výrobu pouzder z kůže na mobilní telefony:

Japan Coqnac: Lakovaná useň pocházející z koželužny s více jak dvouset letou tradicí produkce. Ideálně tuhý materiál o objemu cca 2,4mm s krásnou kresbou vazů. pro výrobu pouzdra na mobilní telefon je možné vybrat části s kresbou i části bez kresby. Tedy s jednolitou plochou. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

Nenajdete zde všechny mé materiály vhodné k výrobě kvalitního pouzdra pro mobilní telefon. Mám skladem více jak osmdesát druhů usní. Zde uvádím jen ty nejzajímavější a nejvýjimečnější. Tedy případně jsem schopen uspokojit jakoukoliv poptávku. Když Vás žádný z materiálů nezaujme , stačí jen napsat svojí představu a vždy něco zajímavého najdeme a vymyslíme. Nezapomeňte, že materiály lze na přání kombinovat.  Je možné vyrobit například pouzdro s podšívkou. Podšívka pouzdra pro mobilní telefon může být z jiné usně, než je useň na vrchní straně pouzdra. Často je uvnitř pouzdra použita useň v barvě šití. Tedy stejně kvalitní materiál jako na vrchní straně pouzdra. Výsledek je pak vždy elegantní a výjimečný. 

Japan Brown: Lakovaná useň pocházející z koželužny s více jak dvouset letou tradicí produkce. Ideálně tuhý materiál o oobjemu cca 2,4mm. s krásnou kresbou vazů. pro výrobu pouzdra na mobilní telefon je možné vybrat části s kresbou i části bez kresby. Tedy s jednolitou plochou. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

Japan Blue: Lakovaná useň pocházející z koželužny s více jak dvouset letou tradicí produkce. Ideálně tuhý materiál o oobjemu cca 2,4mm. s krásnou kresbou vazů. pro výrobu pouzdra na mobilní telefon je možné vybrat části s kresbou i části bez kresby. Tedy s jednolitou plochou. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

Japan Green: Na fotografii neodpovídá přesně. Useň je krásně sytě tmavě zelená. Lakovaná useň pocházející z koželužny s více jak dvouset letou tradicí produkce. Ideálně tuhý materiál o oobjemu cca 2,4mm. s krásnou kresbou vazů. pro výrobu pouzdra na mobilní telefon je možné vybrat části s kresbou i části bez kresby. Tedy s jednolitou plochou. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

Japan Purple: Lakovaná useň pocházející z koželužny s více jak dvouset letou tradicí produkce. Ideálně tuhý materiál o oobjemu cca 2,4mm. s krásnou kresbou vazů. pro výrobu pouzdra na mobilní telefon je možné vybrat části s kresbou i části bez kresby. Tedy s jednolitou plochou. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

Japan TAN: Tento odstín oranžovo hnědé je ve světě velice populární. Na fotografii nejsou viditelné kresby ale jsou krásně výrazné. Podobně jako Japan Coqnac. Lakovaná useň pocházející z koželužny s více jak dvouset letou tradicí produkce. Ideálně tuhý materiál o oobjemu cca 2,4mm. s krásnou kresbou vazů. pro výrobu pouzdra na mobilní telefon je možné vybrat části s kresbou i části bez kresby. Tedy s jednolitou plochou. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

Italian leather čtyři barvy: Tyrsky, green, brown and red. Nádherná strukturou i celkovým vzhledem vyjímečná useň vlastnostmi přímo stvořená pro pouzdra na mobilní telefony. Ideálně měkouočká na dotek až sametově hebká kůže. Objem 2,4 mm pochází z jedné z nejlepších italských koželužen. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

Bridle osm barev: naprosto vyjímeční a s ničím zaměnitelný materiál produkovaný více jak dvě stě let s minimem změn. Z více jak 80% plně ruční produkce. Objem 3,5 mm, který vytenčuji na ideálních 2,5 mm. je možné vyrobit pouzdro pro telefon i z plného objemu usně. tento robusní objem pouzdra má své kouzlo. O tomto materiálu napíši článek v blogu. Pochází z jedné z nejlepších Britských koželužen. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii. Na fotografii je useň nevyleštěná. Po odstranění vosků disponuje useň dokonalým leskem. Čistý hladký jednolitý povrch viz fotogalerie.

Japan dark Brown tabacco: Nádherně temně tmavě hnědá s méně výraznou kresbou vazů. Lakovaná useň pocházející z koželužny s více jak dvouset letou tradicí produkce. Ideálně tuhý materiál o oobjemu cca 2,4mm. s krásnou kresbou vazů. pro výrobu pouzdra na mobilní telefon je možné vybrat části s kresbou i části bez kresby. Tedy s jednolitou plochou. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

France blue se strukturou (možnost více jak 15 barev): Velice jemná a měkoučká useň z nejlepší francouzské koželužny věnující se tomuto druhu materiálu. Při výrobě pouzdra pro mobilní telefon je nutné tento materiál vždy kombinovat s druhou vrstvou tedy podšívkou z jakékoliv tužší usně z mé nabídky. Povrch pouzdra tak zůstává měkouočký, ale zároveň dobře drží svůj tvar. tento materiál je možné mít ve více jak 15 barvách včetně atyp odstínů jako je ostře žlutá, růžová atd.. Případně neváhejte napsat. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

France brown  se strukturou: Tužší ale tenoučká useň z nejlepší francouzské koželužny věnující se tomuto druhu materiálu. Krásná jemná strktura kaviáru. Při výrobě pouzdra pro mobilní telefon je nutné tento materiál vždy kombinovat s druhou vrstvou tedy podšívkou z jakékoliv usně z mé nabídky. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

Italian TAN:  Ideálně měkoučká zároveň useň pevná s jemným pórem vhodná pro výrobu kvalitního pouzdra pro mobilní telefon. Jednolitá čistá plocha bez jakékoliv kresby. Plně probarvená. Kvalitní krásný materiál. Tato useň je často využívána pro výrobu ručně šitých luxusních aktovek a tašek. Objem 2,4 mm. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

Italian RED:  Ideálně měkoučká zároveň pevná polomatná  useň s jemným pórem vhodná pro výrobu kvalitního pouzdra pro mobilní telefon. Jednolitá čistá plocha bez jakékoliv kresby. Plně probarvená. Kvalitní krásný materiál pocházejíci od nejznámější italské koželužny. Tato useň je často využívána pro výrobu ručně šitých luxusních peněženek a dalších předmětů nejlepšími zakázkovými výrobci na světě. Skvělý materiál. Objem 2,4 mm. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

Italian green:  Ideálně měkoučká zároveň pevná polomatná  useň s jemným pórem vhodná pro výrobu kvalitního pouzdra pro mobilní telefon. Jednolitá čistá plocha bez jakékoliv kresby. Plně probarvená. Kvalitní krásný materiál pocházejíci od nejznámější italské koželužny. Tato useň je často využívána pro výrobu ručně šitých luxusních peněženek a dalších předmětů nejlepšími zakázkovými výrobci na světě. Skvělý materiál. Objem 2,4 mm. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

Italian blue:  Ideálně měkoučká zároveň pevná polomatná  useň s jemným pórem vhodná pro výrobu kvalitního pouzdra pro mobilní telefon. Jednolitá čistá plocha bez jakékoliv kresby. Plně probarvená. Kvalitní krásný materiál pocházejíci od nejznámější italské koželužny. Tato useň je často využívána pro výrobu ručně šitých luxusních peněženek a dalších předmětů nejlepšími zakázkovými výrobci na světě. Skvělý materiál. Objem 2,4 mm. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

Italian orange:  Ideálně měkoučká zároveň pevná polomatná  useň s jemným pórem vhodná pro výrobu kvalitního pouzdra pro mobilní telefon. Jednolitá čistá plocha bez jakékoliv kresby. Plně probarvená. Kvalitní krásný materiál pocházejíci od nejznámější italské koželužny. Tato useň je často využívána pro výrobu ručně šitých luxusních peněženek a dalších předmětů nejlepšími zakázkovými výrobci na světě. Skvělý materiál. Objem 2,4 mm. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

Italian yellow:  Ideálně měkoučká zároveň pevná polomatná  useň s jemným pórem vhodná pro výrobu kvalitního pouzdra pro mobilní telefon. Jednolitá čistá plocha bez jakékoliv kresby. Plně probarvená. Kvalitní krásný materiál pocházejíci od nejznámější italské koželužny. Tato useň je často využívána pro výrobu ručně šitých luxusních peněženek a dalších předmětů nejlepšími zakázkovými výrobci na světě. Skvělý materiál. Objem 2,4 mm. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii. Pouzdro pro mobilní telefon z této usně naleznete zde.

Black Palemelato: Měkoučká useň se strukturou. Plně probarvená. Při výrobě pouzdra pro mobilní telefon je nutné tento materiál vždy kombinovat s druhou vrstvou tedy podšívkou z jakékoliv usně z mé nabídky.Kvalitní materiál s krásnou strojově vytvořenou strukturou. Tato useň je často využívána pro výrobu luxusních kabelek a dalších předmětů nejznámějšími výrobci. Skvělý materiál, který není pro každého. U někoho může budit dojem umělé náhražky kůže. Objem 2,4 mm. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii. Pouzdro pro mobilní telefon z této usně naleznete zde.

Modré a červené Saffiano: Měkoučká useň se strukturou. Plně probarvená. Při výrobě pouzdra pro mobilní telefon je nutné tento materiál vždy kombinovat s druhou vrstvou tedy podšívkou z jakékoliv usně z mé nabídky.Kvalitní materiál s krásnou strojově vytvořenou strukturou. Tato useň je často využívána pro výrobu luxusních kabelek a dalších předmětů nejznámějšími výrobci. Skvělý materiál, který není pro každého. U někoho může budit dojem umělé náhražky kůže. Objem 2,4 mm. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii. Pouzdro pro mobilní telefon z této usně naleznete zde.

Ital WAXY cognac a tabacco: Měkoučká useň se strukturou. Plně probarvená plněna vosky. Provoskovaná useň tvořící deformací mapy díky vystupujícímu vosku na povrch. Mapy lze zahlazovat a znovu vytářet. Standardně se využívá pro výrobu totebagů a old kabelek. Hodí se pro výrobu pouzder na mobilní telefon ve starém stylu. Tedy například pouzdro pro mobilní telefon se znatelně hrubším stehem. Useň pochází z jedné z nejlepších koželužen na světě.  Objem 2,4 mm. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii. Pouzdro pro mobilní telefon z této usně naleznete zde.

Tyrkys a Malinovočervená s vosky: Měkoučká useň jednolité barvy. Plně probarvená plněna vosky se zavoskovaným povrchem. Useň je pokryta vrstvou nešpinícího bílého vosku. Vosk je možné na pouzdře pro telefon zachovat. Užíváním se postupně stírá a vytváří krásnou patinu. V případě, že vosk úmyslně neodleštíte zůstává v krajích a u šití. Krásný patinový efekt.  Useň pochází z rodinné koželuženy v belgii produkující samé skvostné materiály.  Objem 2,4 mm. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii. Pouzdro pro mobilní telefon z této usně naleznete zde.

France se strukturou Su (čtyři barvy): Velice jemná a měkoučká useň z nejlepší francouzské koželužny věnující se tomuto druhu materiálu. Při výrobě pouzdra pro mobilní telefon je nutné tento materiál vždy kombinovat s druhou vrstvou tedy podšívkou z jakékoliv tužší usně z mé nabídky. Povrch pouzdra tak zůstává měkoučký, ale zároveň dobře drží svůj tvar. tento materiál mám k dispozici ve čtyřech barvách. Případně neváhejte napsat. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii. Tento materiál je pevný a těžko poškrabatelný. Udržuje si tak dlouho svůj nový vzhled.

Old cognac:  zajímavý materiál pocházející z německé koželužny. Na povrchu usně je lakem vytvořená struktura tvořící šupinky. Tento materiál je vhodný na pouzdro pro mobilní telefon ve starém stylu ideálně s hrubším stehem. Dá se samozřejmě hezky vyladit i do moderní elegance. Měkoučká až 5mm silná useň je pro potřeby pouzdra vytenčena. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

Jedovatě zelená : Materiál se strukturou vyjímečné barvy. Původ koželužny neznámý, ale musel jsem tento materiál zakoupit ::-). tento odstín není pro každého, ale s vhodnou barvou šití lze vyrobit velice zajímavé i elegantní pouzdro. Při výrobě pouzdra pro mobilní telefon je nutné tento materiál vždy kombinovat s druhou vrstvou tedy podšívkou z jakékoliv tužší usně z mé nabídky. Povrch pouzdra tak zůstává měkoučký, ale zároveň dobře drží svůj tvar. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

Belgická béžová:  Krásná béžová hutná ideálně tuhá useň z rodinné belgické koželužny. Vyjímečný odstín, který nepotkáte každý den. Používáním lehce tmavne a získává krásnou patinu. Například s béžovou barvou šití opravdu krásné elegantní pouzdrpo pro telefon. Měkoučká až 5mm silná useň je pro potřeby pouzdra vytenčena. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii.

Další materiály vhodné pro výrobu pouzder na telefon z kůže:

Jelikož se nevěnuji jen výrobě pouzder pro mobilní telefony, mám k dispozici ve své sbírce další desítky vhodných materiálů. V případě, že Vás nic z výše uvedeného nezaujalo. Neváhejte napsat.

France se strukturou Gr (osm barev): Velice jemná a měkoučká useň z nejlepší francouzské koželužny věnující se tomuto druhu materiálu. Při výrobě pouzdra pro mobilní telefon je nutné tento materiál vždy kombinovat s druhou vrstvou tedy podšívkou z jakékoliv tužší usně z mé nabídky. Povrch pouzdra tak zůstává měkoučký, ale zároveň dobře drží svůj tvar. tento materiál mám k dispozici ve osmy barvách. Případně neváhejte napsat. Více fotografií této usně najdete ve fotogalerii. Tento materiál je pevný a těžko poškrabatelný. Udržuje si tak dlouho svůj nový vzhled.

0